Piły taśmowe Olmot

Piły taśmowe dla amatorów i profesjonalistów

Nasza oferta obejmuje piły taśmowe do drewna własnej produkcji Dragon, szwedzkiego producenta BAHCO oraz polskich firm Wood-Mizer, RO-MA, ARMOTH i FENES. Oferowane produkty wykonane są, w zależności od rodzaju użytej w produkcji stali monolityczne lub bimetaliczne. Hartowane i ostrzone brzeszczoty używane są do przecierania każdego rodzaju drewna; miękkiego jak i twardego ponadto w zależności od warunków do drewna zapiaszczonego i zmrożonego. Nasze produkty posiadają standardową podziałkę 22,2 mm oraz kąt natarcia 10 stopni. W ciągłej sprzedaży w sklepie internetowym dlatartaku.pl posiadamy brzeszczoty o standardowej długości 4000/48000 mm oraz wysokości 35/40 mm.

Oferujemy piły taśmowe markowych producentów

Staramy się także realizować zamówienia o zróżnicowanych parametrach technicznych, różnym rozstawie zębów i szerokości piły. Przyjrzyj się dostępnym modelom pił taśmowych i zamów ich wybrane rodzaje. U nas  znajdziesz również wiele innych kategorii narzędzi tartacznych, w tym piły tarczowe do drewna, noże strugarskie czy specjalistyczne impregnaty do drewna. Wszystkie prezentowane produkty są niezwykle trwałe i nadają się w zastosowaniach profesjonalnych.

Zastosowanie taśmowych pił taśmowych do drewna?

Piły są narzędziami służącymi do cięcia drewna lub innych materiałów, takich jak metal czy tworzywa sztuczne. Składają się z silnika, napędu i taśmy tnącej, która jest osadzona na dwóch kołach jezdnych.

Główne używa się pił taśmowych do:

  • Cięcie drewna na deski i inne elementy
  • Usuwanie chropowatości powierzchni i fazowanie brzegów
  • Praca w dużych zakładach stolarskich i produkcyjnych

Piły taśmowe są uważane za bardziej wydajne i szybsze niż inne narzędzia tnące, takie jak ręczne czy elektryczne. Są one również bardziej precyzyjne i wygodne w użyciu, co czyni je idealnym narzędziem dla stolarzy, rzemieślników i producentów.

Dodano produkt do porównania