Ściernice do ostrzenia pił

Specjalnie dla właścicieli tartaków, ostrzalni  i firm zajmujących się obróbką drewna nasz sklep internetowy umieścił kategorię ściernic do ostrzenia pił. Dostępne są ściernice do ostrzenia pił taśmowych, trakowych oraz tarczowych zwykłych jak i z węglikiem spiekanym  są to profesjonalne  narzędzia  renomowanych producentów. W naszej ofercie dostępne są ściernice do ostrzenia pił korundowe o różnym stopniu twardości jak również wysokiej jakości tarcze diamentowe i borazonowe oraz osełki „koks” do profilowania powierzchni ściernic.

Ściernice do ostrzenia pił to narzędzia służące do naostrzenia zębów piły. Są one dostępne w różnych rozmiarach i rodzajach, w zależności od typu i grubości piły oraz rodzaju drewna, z jakiego ma być wykonana cięcia.

Ściernice do ostrzenia pił są wykonane z twardego materiału, takiego jak diament lub korund, i umożliwiają szybkie i skuteczne naostrzenie zębów piły. Dzięki stosowaniu odpowiedniej ściernicy, cięcia są dokładniejsze i łatwiejsze, a sam proces cięcia jest mniej męczący.

Ważne jest, aby dobrać odpowiednią ściernicę do rodzaju piły i typu drewna, ponieważ użycie nieodpowiedniej ściernicy może spowodować uszkodzenie zębów piły lub utrudnić proces cięcia.

Dodano produkt do porównania