Impregnat KUPRAFUNG B Compact ZIELONY

Nowy produkt

133 Przedmioty

189,00 zł brutto

KUPRAFUNG B COMPACT 10kg

Impregnat/koncentrat do drewna 10kg na około 330 litrów wody


Specyfikacja produktu:

-kolor: ZIELONY
-zalecane stężenie: 1:32
-typ: PŁYN
-opakowanie: 10 L

Przeznaczenie: 

Preparat zawiera związki boru, charakteryzuje się wysoką zdolnością do penetracji w głąb drewna. Nadaje się do użycia wewnątrz, np. do zabezpieczania drewna konstrukcyjnego stosowanego w budownictwie.

Zabezpieczone drewno można stosować wewnątrz pomieszczeń.

Producent:

KUPRAFUNG

IMPREGNAT DO DREWNA BUDOWLANEGO, KONSTRUKCYJNEGO .  ZABEZPIECZAJĄCY DREWNO PRZED GRZYBAMI, PLEŚNIAMI I OWADAMI – TECHNICZNYMI SZKODNIKAMI DREWNA

Elementy zabezpieczone środkiem KUPRAFUNG B COMPACT mogą być stosowane w pomieszczeniach przeznaczonych dla ludzi i zwierząt oraz w magazynach pasz i żywności, pod warunkiem uniemożliwienia bezpośredniego kontaktu użytkowników i produktów z zaimpregnowanym drewnem.

Zużycie koncentratu: może być stosowany w postaci 2% - 5% roztworu.Dawka skutecznego działania biobójczego: Klasa użytkowania 1: drewno pod zadaszeniem nie narażone na nawilżanie 20g/m2. Klasa użytkowania 2: Drewno pod zadaszeniem możliwość czasowego zawilgocenia: 30g/m2. Zalecane stężenie preparatu w kąpieli przeznaczonej do zanurzenia drewna powinno wynosić: Klasa użytkowania 1i 2 : Drewno pod zadaszeniem 5% wagowo.

Wilgotność impregnowanego drewna: nie wyższa niż 25%.

Czas zanurzenia i składowanie drewna po impregnacji: skuteczność zabezpieczenia drewna zależna jest od czasu zanurzenia drewna  w roztworze impregnatu. Zaimpregnowane elementy należy przechowywać pod zadaszeniem, chronić przed opadami atmosferycznymi przez 48 h. Po tym czasie preparat jest niewymywaLNY z drewna i niekorozyjny wobec stali (łączniki, blachodachówki, itp.).

 

Dostępny kolor: ZIELONY, BRĄZOWY ORAZ BEZBARWNY

 

Dodano produkt do porównania